Kaliteli ve Ekonomik Tel Örgü

Yüksek güvenlik gerektiren bölgelerde tercih edilen, sağlam ve dayanıklı tel örgü modelleri ile sizlere güvenlik sağlıyor, ekonomik fiyatlarımız ve uygun ödeme koşullarımız ile yüzünüzü güldürüyoruz.
Özel olarak korunması gereken yerlerde yüksek güvenlik sağlayan, istenmeyen hiç kimsenin giremeyeceği alanlar oluşturan tel örgü çeşitlerimiz en ucuz fiyat garantisi ile kapınıza kadar geliyor.

Tel Örgü Çeşitlerimiz

·         Tel örgülerimiz arasında;
·         Kaynaklı jiletli tel
·         Helezon jiletli jel
·         Pano çit
·         Olimpik jiletli tel gibi ürün çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Tel örgü modellerimizde ihtiyacınıza uygun seçim yapmanız önemlidir. Geniş yelpazedeki ürünlerimiz arasında size en uygun olanını öğrenmek ve bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Tel Örgüler Nerelerde Kullanılır?

·         Askeri alanlar
·         Hava alanları
·         Özel koruma alanları
·         Ören yerleri, açık hava müzeleri
·         Cezaevleri
·         Limanlar
·         Fabrika, depo ve ambarlar
·         Sınırlar
·         Endüstriyel tesisler
·         Organize sanayi bölgeleri
·         Özel koruma gerektiren muhit ve yerleşim alanları
·         Çiftlikler

Güvenlik gerektiren alanlarda kullanabileceğiniz tel örgü modellerimiz ile güvenlik kadar estetik görünüm de elde edersiniz. Ürünlerimiz yüksek kaliteli malzemelerle üretilmektedir ve gerekli olan bütün sertifika ve belgelere sahiptir.
Ürünlerimizi tasarlarken ve üretirken sizlere ömürlük kullanım sağlamaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en değerli varlık sebebidir.

Firmamız

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız en kaliteli malzemeleri kullanarak en ekonomik ürünler sunmaya çalışmaktadır. Sizlere üstün ve hızlı hizmet veren firmamız aynı zamanda uygun ödeme koşulları da sunmaktadır. Fiyatlarımız ürün bazlı olarak değişkenlik gösterebildiği için istediğiniz tel örgü fiyatları ve uygulamaları hakkında bize ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Güvenliğiniz ve memnuniyetiniz önceliğimizdir; kalitemiz ve ürünlerimiz teminatımızdır.